Par mums

Par mums

Uzņēmums "DekoPasaule" uzsāka savu darbību 2014. gada jūnijā. "DekoPasaule" ir mazs ģimenes uzņēmums, kas darbojas divos virzienos. Pirmais virziens ir interneta veikals, kurā var iegadāties preces un piederumus priekš Jūsu mīļotā hobija. Otrs darbības virziens ir radošā studija un meistarklases bērniem un pieaugušiem.

Internetveikalā tiek piedāvātas dažādas preces un piederumi hobijiem un rokdarbiem. No internetveikala darbības sākuma preču sortiments tiek pastāvīgi papildināts un paplašināts. Mēs pastāvīgi meklējam jaunus interesantus un kvalitatīvus materiālus, ka arī stāstam par to lietošanas noteikumiem un izmantošanas iespējam. Mūsu internetveikalā katrs varēs atrast sev piemērotas preces, gan iesācējs, gan pieredzējis profesionālis.

Mūsu uzņēmuma nosaukums cēlies no vārda dekors [fr. decor] arhit. dekoratīvo elementu (rotu) kopums, sistēma. Dekors mēdz būt dažāds un katram cilvēkam nozīme kaut ko savu. "DekoPasaule" vai “Dekora Pasaule” palīdzēs jums izvēlēties to rokdarba virzienu, kas derēs tieši jums. Gadījumā ja jums jau ir hobijs, vai jūs zināt ar ko gribat nodarboties, mēs palīdzēsim jums izvelēties pareizus un kvalitatīvus materiālus. "DekoPasaule" internetveikalā preces savam hobijam varēs atrast dekupāžas cienītāji, floristi, skrapbukinga cienītāji (papīra dizains), mākslinieki, rotaslietu gatavotāji, un parēji radoši cilvēki.

Citāts

 • „Jebkurā mākslas darbā, liela vai maza, katra vissīkākā detaļa ir atkarīga no mērķa.”
   
  Goethe
 • „Priekš cilvēka, kurš ir pieredzējis radīšanas prieku, visas citas izpriecas jau nepastāv.”
   
  Anton Pavlovich Čehovs
 • „Laime - tērēt sevi uz savu rokdarbu radīšanu, kas dzīvos pēc tavas nāves.”
   
  Antoine de Saint Exupery

Sadarbība

Mēs esam gatavi izskatīt Jūsu sadarbības piedāvājumus. Lūdzu sūtiet informāciju un piedāvājumus uz

marketing@dekopasaule.lv

Darba iespējas

Šobrīd brīvas vakances nav.

Tomēr mēs vienmēr esam ieinteresēti potenciālajos darbiniekos, kuru zināšanas, pieredze un personīgās īpašības atbilst uzņēmuma vērtībām un kultūrai. Ja Jūs interesē darbs jaunā, strauji augoša un radoša uzņēmumā, kas piedāvā saviem darbiniekiem sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un draudzīgu kolektīvu, sūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli uz cv@dekopasaule.lv. Jūsu dati tiks saglabāti datu bāzē. Brīvas vakances gadījumā mēs ar Jums sazināsimies, ja Jūsu kandidatūra atbildīs konkrētā amata prasībām.

Pieteikties