Dāvanu karte

Mēs visi vēlamies iepriecināt vai apsveikt savus draugus un ģimeni ar svarīgiem un priecīgiem notikumiem, bet bieži vien saskaramies ar dilemmu, kādu dāvanu izvēlēties. Dāvanu karte interneta veikalā «DekoPasaule» ir lielisks veids, kā pārsteigt savus tuviniekus, draugus, kolēģus, darbiniekus un partnerus. Uzdāviniet viņiem dāvanu karti interneta veikalā «DekoPasaule», un ļaujiet viņiem pašiem izvēlēties dāvanu mūsu produktu klāstā. Galu galā, hobijs vai rokdarbs ir gandrīz ikvienam, un tiem, kuriem to nav, visticamāk, gribētu izmēģināt kaut ko jaunu. Izmantojot dāvanu karti interneta veikalā «DekoPasaule» un visu veidu ieteikumus un meistarklasēs mūsu mājas lapā, ikviens var atrast sev patīkamu nodarbošanos, un izvēlēties pareizos materiālus šim nolūkam.

Iegādājoties interneta veikala «DekoPasaule» dāvanu karti, jūs saņemsiet dokumentu ar unikālu kodu, kuru var izmantot, lai iegādāties produktus mūsu interneta veikalā. Iegādājoties dāvanu karti, jūs varat nosūtīt šo dokumentu saņēmējam kā dāvanu uz e-pastu vai izdrukāt to pats, un tad uzdāvināt. Jūs varat arī atbraukt pie mums un saņemt gatavu dāvanu karti vai pasūtīt dāvanu kartes piegādi uz mājām. Šādos gadījumos dāvanu karte tiks izdrukāta un skaisti noformēta. Savukārt, piegādes pakalpojums - tas ir maksas pakalpojums, kas tiek apmaksāts saskaņā ar interneta veikala cenrādi.

Dāvanu kartes lietošanas noteikumi:

 • Iegadāties Dāvanu karti ir iespējams internetveikalā «DekoPasaule» (dekopasaule.lv).
 • Dāvanu karti var izmantot pirkumiem internetveikalā «DekoPasaule» (dekopasaule.lv). To var izmantot arī piegādes apmaksai.
 • Dāvanu karti nepieciešams izmantot vienā pirkuma reizē. Ja pirkuma summa ir mazāka par dāvanu kartes vērtību, tad neizmantots atlikums tiek dzēsts un turpmāk nevar būt izmantots.
 • Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret naudu.
 • Dāvanu kartes numurs un Kods tiek ģenerēti automātiski un garantē dāvanu kartes identitāti. Dāvanu kartes īpašnieka pienākums ir saglabāt dāvanu kartes Koda drošību.
 • Kartes nozaudēšanas gadījumā vai informācijas par kodu izpaušanas gadījumā, dāvanu karte netiek atjaunota, un internetveikals «DekoPasaule» neatbild par pircēja zaudējumiem un tos neatlīdzina.
 • Izvēloties preces pirkšanai internetveikalā «DekoPasaule», dāvanu kartes īpašnieks noformē pirkumu un ievada dāvanu kartes numuru un Kodu, kas noradīts uz dāvanu kartes, pirkuma komentāros.
 • Gadījuma, ja pirkuma summa pārsniedz dāvanu kartes vērtību, to var izmantot kopā ar citiem maksāšanas līdzekļiem, kas tiek paredzēti internetveikalā «DekoPasaule».
 • Internetveikalā «DekoPasaule» ir iespēja iegadāties dāvanu karti par jebkuru summu, sākot no 10 eiro.
 • Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no pirkuma brīža.
 • Pēc derīguma termiņa beigām dāvanu karte nevar būt izmantota un netiek atmaksāta.
 • Uzņēmums Dekopasaule SIA ir tiesīgs vienpusēji grozīt lietošanas noteikumus pēc saviem ieskatiem. Jauni dāvanu kartes iegādes un izmantošanas noteikumi tiek izvietoti uzņēmuma vietnē dekopasaule.lv.