Radošās nodarbības bērniem

Radošās nodarbības un meistarklasēs bērniem un viņu vecākiem Rīgā

Esam priecīgi aicināt Jūs mūsu bērnu radošā studijā Rīgā, Juglā. Piedāvājam dažādas radošās nodarbības bērniem un viņu vecākiem. Piedalīties var bērni no 5 līdz 12 gadiem. Vecāki var gaidīt bērnus uz vietas, vai atbraukt bērnam pakaļ pēc nodarbības. Vai arī piedalīties meistarklasē.

Meistarklases standarta cena - 15 eiro. Jā no vienas ģimenes piedalās 2 un vairāk bērni/pieaugušie tiek piešķirta atlaide 25% otram un katram nākamam dalībniekam. Cenā ietilpst radošā meistarklase, tēja ar cepumiem un mūsu rotaļu istabas izmantošana. Katras nodarbības ietvaros paredzēta +/- 1 stunda radošām darbam. Kamēr darbiņi žūst, cepās vai notiek citi nepieciešami procesi, bērni var spēlēties ar mūsu bērnu istabas rotaļām, bērnu mājiņu ar slidkalniņu un citādi izklaidēties, ka ari dzert tēju ar cepumiem.

Lai pieteikties uz meistarklasi, rakstiet uz info@dekopasaule.lv vai rakstiet SMS uz +371 27881581. Norises vieta – studija DekoPasaule, Brīvības gatve 403, Rīga, Jugla.

Tuvākas meistarklases notiks:

  • 18.10.2020, svētdiena, 11:00 - 13:00. Bērnu meistarklase – “Burciņas saldumiem ar dekoru no polimērmāla”, cena - 15 eiro.

 

Meistarklases