Pašcietējošo polimērmālu iepazīšanas semināri

Pēc vairākkārtīga pieprasījuma mēs nolēmām organizēt regulāru semināru, lai iepazīstināt Jūs ar dažādiem pašcietējošiem polimērmāliem (ar dažādiem auksta porcelāna veidiem, pašcietējošo zefīra mālu Hearty, leļļu pašcietējošām masām u.t.t.).

Semināra ilgums paredzēts 3 stundas ar tējas pauzi.

Dalības maksa ir 40 eiro. Visi materiāli, polimērmāls un tējas pauze ar cepumiem ir iekļāuti cenā.

Visu seminārā prezentēto māla mazumtirdzniecības cena ir ap 200 eiro.

No semināra katrs dalībnieks aizies ar saviem izveidotiem paraugiem.

Semināru norises datumi:

  • 29.10.2020, ceturtdiena, 11:00 - 14:00
  • Turpmāk šis seminārs notiks vienu reizi mēnesi.

Pakāpeniski mēs paplašināsim gaisa žūstošu polimērmālu sortimentu. Cilvēki, kas jau vienreiz piedalījas šī semināra varēs izmeģināt jaunumus bez papildus maksas.

Lai reģistrētos seminārā, rakstiet uz e-pastu info@dekopasaule.lv vai nosūtiet SMS ar saviem datiem uz tālruni +371 27881581.

Seminārā jūs varesiet redzēt un pieskarties jau izžuvušiem paraugiem, izmēģināt katru mālu un izveidot savus paraugus, kurus varēsiet paņemt mājās. Mēs apspriedīsim katra māla pamatīpašības, iespēju tos sajaukt kopā ar dažādām krāsām un daudzām citām īpašībām.

 

Seminarā ikviens varēs izmēģināt šādus māla veidus:

Aukstais porcelāns:

Zefīra māls:

Pašcietējošs māls leļļu un citu izstrādājumu radīšanai:

Mūsu veikala- studijas adrese ir Brīvības gatve 403, 2. stāvs, Rīga. Ēkas priekšā ir liela, bezmaksas autostāvvieta automašīnām. Jūs varat nokļūt pie mums ar 1. un 3. tramvaju (pietura Mārkalnes iela), 1., 14., 28. autobusu (pietura Juglas iela), 1., 14., 40. autobusu no centra (pietura Mārkalnes iela).

Lai reģistrētos meistarklasē, rakstiet uz e-pastu info@dekopasaule.lv vai nosūtīt SMS ar saviem datiem uz tālruni +371 27881581.