Pasūtīšana un iepakojums

Pasūtījuma noformēšana

    Lai noformētu pasūtījumu, uzrakstiet mums uz e-pastu (info@dekopasaule.lv) sekojošu informāciju::
  • Dekora veids (mūsu piemēra numuru, vēlama darba bilde no interneta vai zīmējumu) ar maksimāli precīzu vēlamo detaļu aprakstu.
  • Kādu krūzi vai karoti Jūs vēlaties (numurs). Visi krūžu un karošu veidus ar apjomiem var apskatīt šeit.
  • Kam paredzēta krūze: kreilim vai labrocim? Pēc noklusējuma visas krūzes tiek veidotas labročiem.
  • Kādā valodā Jums ir nepieciešama izstrādājuma lietošanas rekomendācija – latviešu, krievu vai angļu valodā (rekomendācija izskatās ka mini-rullītis un ir iepakota kopā ar krūzi).
  • Jūsu vārds, uzvārds, telefona numurs.
  • Piegādes veids un adrese, ja Jums ir nepieciešama piegāde. Mūsu adrese un visi piegādes veidi ar cenām var apskatīt šeit.

Polimērmāla dekora cenas

Cenas ir atkarīgas no dekora sarežģītības un tiek saskaņotas individuāli. Pasūtot darba kopiju, Jūs varat izvēlēties citu krāsu un dekora elementus pēc Jūsu gaumes. Dekors ir roku darbs, tāpēc 100% atkārtot darbu nav iespējams.

Izgatavošanas termiņi

Mūsu meistars var izpildīt tikai ierobežotu pasūtījumu daudzumu, tāpēc visi pasūtījumi tiek izpildīti rindas kartībā. Rinda var būt no nedēļas līdz mēnesim (it īpaši vasarā, kāzu sezonā, un pirms svētkiem). Lūgums interesēties individuāli pa telefonu +371 27881581, vai rakstīt uz e-pastu info@dekopasaule.lv.

Izstrādājumu iepakošana

Katra krūze un karote ir skaisti iepakota caurspīdīgā plēvē. Uz krūzes ir piesiets ar atlasa lenti skaists kulons. Krūzes iekšpusē ir ielikts ieteikums par izstrādājuma kopšanu. Piegādei pasūtījums tiek papildus iepakots, lai Jūs varētu saņemt savu pasūtījumu veselu.

Iepakojuma piemēri