Pudeles noformēšana

Ko dāvināt draugiem un radiem? Kā iepriecināt kolēģi vai priekšnieku? Kā pārsteigt darbiniekus vai biznesa partnerus? Mēs piedāvājam jums unikālu roku darba dāvanu. Mēs esam priecīgi piedāvāt jums oriģinālu un pats galvenais garšīgu dāvanas iespēju. Mūsdienās diezgan bieži tiek dāvināti alhokoliskie dzērieni: šampanieti, vīnu, konjaku vai viskiju. Protams, jūs varat uzdāvināt pudeli tās oriģināliepakojumā, bet mēs iesakām pārvērstu to par mazo mākslas darbu. Tik jauki saņemt oriģinālu un neparastu dāvanu - personalizētu dekorētu pudeli ar labu dzērienu. Šādas pudeles bieži tiek saudzīgi atvērtas un tās saglabā kā atmiņu arī pēc tās iztukšošanas.

Mēs ar prieku izrotāsim jebkādus alkoholiskus vai bezalkoholiskus dzērienus. Veidojot dekoru tiks ņemts vērā jūsu prasības un vēlmes attiecība uz krāsu toņiem un dizainu.

Mēs piedāvājam plaši iespējamo dekoru klāstu. Te jūs varat pasūtīt sagatavotu dāvanu Jaungada svinībām, 8.marta Sieviešu dienai, 14.un 23.februāra Valentīndienai un Vīriešu dienā, dzimšanas dienām un jubilejām, korporatīvajiem pasākumiem.

Visas mūsu kompozīcijas ir autordarbi. Mūsu meistari mīl savu darbu un rada katru kompozīciju profesionāli un kvalitatīvi. Katra kompozīcija ir darināta ar rokām un izgatavota pēc individuāla pasūtījuma, gatavs izstrādājums var būtiski atšķirties no paraugiem, kas atrodas mājaslapā.

Dāviniet neparastas dāvanas! Palutiniet savus tuvos un draugus!

Izgatavošanas laiks

Dekorēto pudelīšu izgatavošanas tehnoloģija paredz, ka vienas pudeles izgatavošanai nepieciešamas vismaz 4 dienas. Pēc pasūtījuma saskaņošanas un apmaksas veikšanas, pasūtījums tiek izpildīts 5-7 darba dienu laikā, atkarība no apjoma.

Gatavus izstrādājumus klients var saņemt pats vai izmantot vienu no piegādes veidiem.

Izstrādājumu piemēri